موسسه آموزش عالی گیل رستم آباد
وزارت علوم , تحقیقات و فناوری

پیام تبریک به مناسبت سال تحصیلی جدید

ارسال شده در تاریخ 1402/07/01 | توسط : مدیر

نخستین روزهای پاییز و فرا رسیدن بهار علم و دانش، برای همه خرد جویان و دوستداران دانش آغاز فصلی نو برای تحول و پویایی را نوید می دهد تا حرکتی پرشتاب را در مسیر پیشرفت‌های علمی و شکوفایی اندیشه آغاز نمایند.
 
امسال نیز در موسسه آموزش عالی  گیل رودبار، دفتر دانش و معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم واندیشه ورق می‌خورد تا در سایه گنجینه تجارب اعضای هیئت علمی و تلاش کارکنان متعهد و متخصص موفقیت‌های موسسه در حوزه‌های مختلف آموزش، پژوهش و خدمت استمرار یابد.
 
صمیمانه از دانشجویان دعوت می نمایم که امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور جدی و پرشور خود برای انجام فعالیت‌های آموزشی همت گمارند تا با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای آنان و با بهره مندی از ظرفیت‌های علمی موسسه در کنار اساتید فرهیخته، کارشناسان، مدیران و همکاران گامی موثر برای حرکت در مسیر اعتلای علمی کشور به ویژه نظام مهندسی بردارند.
 
آغاز سال تحصیلی جدید را به همه اساتید فرهیخته، کارکنان پرتلاش و متعهد، دانشجویان به ویژه نو‌دانشجویان که به تازگی به خانواده دانشگاه پیوسته اند، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم درسال تحصیلی جدید، شاهد موفقیت توأم با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی باشیم.
 
 
قائم مقام  دانشگاه گیل رودبار"